Moon Bitcoin Live is Trending, Another Bitcoin Doubler Scam To Avoid

Z Bitcoins cena ostatnio cracking $ 11.000 po raz pierwszy od sierpnia 2019 roku, to przykuł uwagę inwestorów. Niestety, w miarę wzrostu poziomu zainteresowania Bitcoinów, ma oszustów pracujących w nadgodzinach. Co to są „Bitcoin doublers“ i dlaczego należy unikać tego?

Oszuści kapitalizujący na Bitcoin Hype

Ostatni rajd Bitcoin’a nadal wzbudza zainteresowanie inwestorów. W związku z tym, że największa na świecie cyfrowa waluta próbuje ponownie przetestować swoje hity z 2017 roku, oszuści są dobrze przygotowani. Biorąc pod uwagę obecne środowisko makro, Bitcoins miał wyjątkowy rok. Oprócz przetrwania globalnej pandemii, aktywa cyfrowe przewyższają tradycyjne rynki, a obecnie stanowią wyzwanie dla zdewaluowanego dolara. Mówiąc to, oszuści celują w inwestorów, którzy po raz pierwszy wchodzą na rynki kryptońskie. W przeciwieństwie do tradycyjnych finansów, nie ma centralnej strony chroniącej portfel użytkownika Bitcoin. Jeśli posiadacz krypty nie wie, co robi, będzie najlepszym przyjacielem oszusta.

Uważajcie na „Bitcoin Doublers“

Jakiś czas temu, Visionary Financial ostrzegał przed „Bitcoin doublers“, ponieważ były one powszechną techniką stosowaną przez oszustów podczas „FOMO“ na rynku. Krótko mówiąc, „Bitcoin doublers“ to strony internetowe, które obiecują magicznie dać ci darmowy Bitcoin („double your Bitcoin“). Zazwyczaj, te strony mówią użytkownikowi, aby złożyć lub wysłać je Bitcoin pierwszy. Po zrobieniu tego, oszuści mówią, że będą wysyłać z powrotem podwójną kwotę. Tak głupie, jak to brzmi, to jest niestety oszustwo, że pierwszy raz użytkownicy łatwo spaść na. Nie różni się to niczym od tego, że nieznajomy w innym kraju każe Ci wysłać im 100$, a potem odeśle 200$ bez powodu. Ważne jest, aby zauważyć, że ten proces zazwyczaj zaczyna się od strony, która prosi o adres e-mail lub adres Bitcoin.

Moon Bitcoin Live

Za każdym razem, gdy Bitcoin Profit lub rynki kryptograficzne startują, fascynujące jest zobaczyć, który „Bitcoin doubler“ zacznie pchać swój program. Na poprzednich targach byków, zajmowaliśmy się stroną o nazwie „Bitcoin Doubler Club“. Wygląda na to, że pojawił się nowy gracz na tym bloku. Zgodnie z trendami Google, strona o nazwie „Moon Bitcoin Live“ jest widząc przełomowe zainteresowanie wyszukiwania. Nie wiadomo, czy jest to działalność prawdziwa, czy fikcyjna, ale miejmy nadzieję, że jest ona fikcyjna, biorąc pod uwagę charakter proponowanych przez nich usług.

Kiedy spojrzeć na stronę Moon Bitcoin Live, staje się ona szkicowa naprawdę szybko. Oprócz strony obiecującej „podwojenie swojego Bitcoin’a w 24 godziny“, na stronie głównej znajdują się wszelkiego rodzaju błędy gramatyczne. Strona dalej mówi odwiedzającym, że już wypłacił 3.854 Bitcoin do ludzi, co byłoby równoznaczne z 42 milionów dolarów.

Użytkownicy kryptofonów po raz pierwszy muszą być ostrożni

Jeśli wprowadzasz kryptonim po raz pierwszy, ważne jest, aby zrozumieć strony Bitcoin doubler i co oni próbują zrobić. Jeśli coś jest zbyt dobre, aby było prawdziwe, to zazwyczaj należy tego unikać. Jak wspomniano powyżej, strony te prosperują na finansowej desperacji i nikt nigdy nie powinien wierzyć, że ktoś jest skłonny podwoić swoją inwestycję bez powodu. Jeśli uważasz, że jest inaczej, spróbuj jutro zadzwonić do swojego banku i nakłonić go, aby zgodził się na transakcję, w której wyślesz mu 1000 dolarów, a on wyśle ci 2000 dolarów z powrotem!

Comments are disabled